Ψηφιακό Υλικό Μαθημάτων Γ Τάξης 

 

 Στα πλαίσια της εξ αποστάσεως ασύγχρονης εκπαίδευσης μπορείτε να επιλέξετε για κάθε μάθημα τον αντίστοιχο σύνδεσμο της ηλεκτρονικής τάξης (e-class) του καθηγητή ή του ψυχολόγου του σχολείου μας.


 

 

ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΤΑΞΗ 

 

   

                  Σιατής Ανδρέας                                    

                                                             

 

Ηλεκτρονική ΤάξηΗ-ΤΑΞΗ

 

 

 

ΜΑΘΗΜΑΤΑ  ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Γ  ΤΑΞΗΣ

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΤΑΞΗ

 

  

   ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ 

     (Παππά Αγγελική) 

      

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

   ΑΛΓΕΒΡΑ 

     (Καντερές Γεώργιος) 

          

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

   

   ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

      (Καντερές Γεώργιος)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

   ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ Η/Υ

     (Κοντόση Κων/να)

                       

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

  

   ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ Η/Υ

       (Τζαβέλλα Παναγιώτα)

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

  

   ΦΥΣΙΚΗ 

         (Καπελλάκη Άννα)

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

 

   ΧΗΜΕΙΑ

        (Πύργας Ευάγγελος)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

 

     ΑΓΓΛΙΚΑ

        (Ανδρέου Αγγελική)

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

 

 

   ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

         (Μπεκούλης Χρήστος)

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

  

   ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

          ()

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

 

 

 

ΤΟΜΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

   ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Θ)

           (Γεωργίου Ειρήνη)

            

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ

  ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Ε)

           (Λουρόπουλος Αθανάσιος)

           

 

  Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

  ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Θ+Ε)

           (Τίτης Άγγελος)  

            

 

Ηλεκτρονική Τάξη:   Η-ΤΑΞΗ

  ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΥΛΙΚΟ

  ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΑ

   ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Ε) 

          (Λουρόπουλος Αθανάσιος)

          

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

  ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

  ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ

   ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Ε)

         (Μαρκής Γεώργιος)

          


 Ηλεκτρονική Τάξη:   Η-ΤΑΞΗ

                                                                                

 ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Η/Υ ΣΥΣΤ/

 ΤΩΝ  ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΑΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

 (E)

        () 

       

 

Ηλεκτρονική Τάξη:   Η-ΤΑΞΗ

  ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ 

  ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ (Ε)

        (Τίτης Άγγελος)

       

 

Ηλεκτρονική Τάξη:   Η-ΤΑΞΗ

 

  ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ 

   ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ (Ε)

         (Τζαβέλλα Παναγιώτα) 

 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη:   Η-ΤΑΞΗ

  ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΒΑΣΕΩΝ

  ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ

  ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)

          (Λουρόπουλος Αθανάσιος)

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

  

  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΕ 

  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ

  ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥΣ(Θ)

        (Πεφάνης Κων/νος)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

  ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ 

   ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΙΚΤ. ΥΠΟΔΟΜΩΝ (E)

        (Λουρόπουλος Αθανάσιος)

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

 

 

 

 

  ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ-ΠΡΟΝΟΙΑΣ-ΕΥΕΞΙΑΣ (ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ)

 

   

  ΑΝΑΤΟΜΙΑ -ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΙΙ 

        (Ράπτη Σπυριδούλα)

          

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

  

  ΑΝΑΤΟΜΙΑ -ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΙΙ 

        (Δάρλας Δημήτριος)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ 

  

  ΥΓΙΕΙΝΗ  

        (Ιωακειμίδου Ελένη) 

          

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

 

  ΥΓΙΕΙΝΗ ΚΟΜΗΣ ΚΑΙ ΤΡΙΧΩΤΟΥ

  ΚΕΦΑΛΗΣ

  ΤΟΞΙΚΟΛΟΓΙΑ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ
        ()

  

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜ. ΚΟΜΜΩΤΙΚ. ΙΙ (Ε)

        ()

         

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

  ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΧΤΕΝΙΣΜΑΤΑ (Ε)

         ()

           

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

   ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΕΧΝ. ΕΡΓΑΣΙΩΝ (Ε)

         ()


Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ  

 

   ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΛΙΚΩΝ

      (Δάρλας Δημήτριος)

      


Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ


ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ


  ΑΓΩΓΗ ΒΡΕΦΟΥΣ ΚΑΙ ΝΗΠΙΟΥ(Θ+Ε)

        (Δρέλλια Ευαγγελία)

         

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

  ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΤΗΝ

  ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (Ε)

        (Ξένου Ευρυδίκη)

        This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

  ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑΣ (Θ)

        (Δρέλλια Ευαγγελία)

          

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

  ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (Ε)

          (Ξένου Ευρυδίκη)

        

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ     

  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ

  ΣΤΑΘΜΟΥ (Ε)

         (Ξένου Ευρυδίκη)

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΙ

  ΕΞΕΛΙΚΤΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (Θ)

         (Ξένου Ευρυδίκη)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

 

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Β. ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ

 

   

  ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ-ΤΕΧΝΙΚΗ

 

   ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ (Θ)

 

         (Ράπτη Σπυριδούλα 

 

 

  ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ-ΤΕΧΝΙΚΗ

   ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ (Ε)

         (Ράπτη Σπυριδούλα - 

         Χονδρονικόλα Αναστασία)         

 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΙΙ  (Θ)

        (Χονδρός Δημήτριος)

       

   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΙΙ  (Ε)

        (Πέρρου Σταυρούλα - Ράπτη Σπ.)

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

 

   ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ (Θ)

      (Κατσαούνης Χρήστος)
     

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

   

   ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ

   ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (Θ)
       (Κατσαούνης Χρήστος) 

        

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Β.ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ

 

  ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ

  ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥΣ  (Θ+Ε)

         (Οικονόμου Ευάγγελος)

         

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ 

  ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥΣ (Ε)

         (Μακρυγιάννη Χριστούλα)

           

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

   ΜΑΛΑΞΗ (Ε)

         (Οικονόμου Ευάγγελος)

         

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ  

 

  ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Θ+Ε)

         (Οικονόμου Ε.-Μπαρτσώκας Γ.)

            

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  ΚΙΝΗΣΙΟΛΟΓΙΑ (Ε)

          (Οικονόμου Ευάγγελος)

                   

  ΚΙΝΗΣΙΟΛΟΓΙΑ (Ε)

         (Μπαρτσώκας Γεώργιος)

          

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Θ)

          (Μπαρτσώκας Γεώργιος)

           

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

 

  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)

          (Μακρυγιάννη Χριστούλα)

      

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

 

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

  
 ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΙΙ (Θ)

          (Δάρλας Δημήτριος)

         

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΙΙ (Ε)

          (Παπαδογεώργου Σπυριδούλα)

         

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΑΚΡΩΝ

  ΟΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗ (Ε)

        (Παπαδογεώργου Σπυριδούλα)

       

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑ

  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΛΙΚΩΝ (Θ)

         (Δάρλας Δημήτριος)

         

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

   SPA ΚΑΙ ΛΟΥΤΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Θ)

         (Δάρλας Δημήτριος)

          

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

   

  SPA ΚΑΙ ΛΟΥΤΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)

        (Παπαδογεώργου Σπυριδούλα)

        

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

  ΜΑΚΙΓΙΑΖ (Ε)

        (Καρδαρά Φωτεινή)

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

Ψηφιακό Υλικό Μαθημάτων Β τάξης

 

Στα πλαίσια της εξ αποστάσεως ασύγχρονης εκπαίδευσης μπορείτε να επιλέξετε για κάθε μάθημα τον αντίστοιχο σύνδεσμο της ηλεκτρονικής τάξης (e-class) του καθηγητή ή του ψυχολόγου του σχολείου μας.

 

 

ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΤΑΞΗ

 

    

         Σιατής Ανδρέας

 

Ηλεκτρονική ΤάξηΗ-ΤΑΞΗ

 

 

 

 

 

ΜΑΘΗΜΑΤΑ  ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
Β  ΤΑΞΗΣ

 

 

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΉ ΤΑΞΗ

 

  

  ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ   

      (Κεσίδου Κωνσταντίνα)

         

  

             

  

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

  ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

       (Μανιφάβα Σταυρούλα) 

      

  

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

   

  ΑΛΓΕΒΡΑ  - B1 Ν-Φ

       (Καντερές Γεώργιος)

  

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

   

   ΑΛΓΕΒΡΑ    

        (Αντωνάκος Αντώνιος)

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  


Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  

  ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ    

        (Αντωνάκος Αντώνιος)

  

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

 

  ΦΥΣΙΚΗ 

        (Καπελλάκη Άννα)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  

  ΧΗΜΕΙΑ 

         (Πύργας Ευάγγελος)

  

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

    ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ Η/Υ     

          (Γεωργίου Ειρήνη)       

  

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΑΓΓΛΙΚΑ ΓΕΝ. ΠΑΙΔΕΙΑΣ

        (Ανδρέου Αγγελική)

 

 

 Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

  ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

        (Μπεκούλης Χρήστος)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

 

  ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

        (Βετσοπούλου Ελένη)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

 



ΤΟΜΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
 

 

 

  ΑΡΧΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ

 ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  (Θ+Ε)

       (Κοντόση Κωνσταντίνα)

 

  


                 Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ                          
 

  

  ΤΕΧΝIKA ΘΕΜΑΤΑ ΠΩΛΗΣΕΩΝ-

  ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝΥΛΙΚΟΥ ΚΑΙ

  ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ  (Θ)

        (Τζαβέλλα Παναγιώτα)

  

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

 

 

 
  ΤΕΧΝIKA ΘΕΜΑΤΑ ΠΩΛΗΣΕΩΝ-

  ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΥΛΙΚΟΥ ΚΑΙ

ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ  (Ε)

        (Μαρκής Γεώργιος)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ

 ΑΣΦΑΛΕΙΑ   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ  

 ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Θ)

      (Πεφάνης Κωνσταντίνος)

       

 

 

                   Ηλεκτρονική Τάξη:Η-ΤΑΞΗ                             

 

  ΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

   (Θ+Ε)

      (Πεφάνης Κωνσταντίνος)

        

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ

 ΑΣΦΑΛΕΙΑ   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ  

 ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Ε)

    (Μαρκής Γεώργιος)

 

 

 

  Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ  

 

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ

 ΑΣΦΑΛΕΙΑ   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ  

 ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Ε)

     (Παπαθανασίου Λεωνίδας)

 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ  

 

   ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

  ΙΣΤΟΤΟΠΩΝ (Ε)

       (Μαρκής Γεώργιος)

 

 

 

 Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΒΑΣΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ   

  (Θ+E) (Κοντόση Κωνσταντίνα)

        

 

 

 Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΜΕΑ

       (Ανδρέου Αγγελική)  
 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  

 

 

 

 ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ-ΠΡΟΝΟΙΑΣ-ΕΥΕΞΙΑΣ

 

 

  ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ

      (Δρέλλια Ευαγγελία)

        

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

  ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

      (Ιωακειμίδου Ελένη)

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ Β1 Ν-Φ

       (Οικονόμου Ε.-Μακρυγιάννη Χ.)

       

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ Β2 Ν-Φ

      (Μακρυγιάννη Χ.-Μπαρτσώκας Γ.)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ Β3 Α-Κ, Β4 Β-Α

       (Κατσαούνης Χ. - Χονδρός Δ.)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ 

      (Μπαρτσώκας Γεώργιος)

 

 

 

 Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

 ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ 

      (Οικονόμου Ευάγγελος)

 

  

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 
  ΑΝΑΤΟΜΙΑ-ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ Ι

       (Χονδρονικόλα Αναστασία)

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

   ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

       (Κατσαούνης Χ.)

  

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

   ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

        (Ξένου Ευρυδίκη)

  

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

      (Πέρρου Σταυρούλα)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ Ι (Ε)

       (Πέρρου Σταυρούλα)

             

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ Ι (Θ) Β1, B2

       (Ιωακειμίδου Ελένη) 

 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΜΕΑ  

      (Ανδρέου Αγγελική)     

 

 

 Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

   

   ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΜΕΑ  

      (Ζέικου Αικατερίνη) 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

  ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Ι (Θ)

      (Δάρλας Δημήτριος)

      

  

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

  ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ Ι (Ε)

     (Παπαδογεώργου Σπυριδούλα)

      

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

  ΜΕΘΟΔΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ

 ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ (Ε)

      (Ξένου Ευρυδίκη)     

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

 

  ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ

  ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ Ι

      ()

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

 

 

ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ-ΠΡΟΝΟΙΑΣ-ΕΥΕΞΙΑΣ

         
ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΤΜΗΜΑ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ - ΜΑΘΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

 

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

9:00 - 10:00  Γ Κομμωτ. - Γ Αισθητ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ - ΥΓΙΕΙΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10:00 - 11:00 Γ Νοσηλευτ. - Φυσικ.-Βρεφοκ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ - ΥΓΙΕΙΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11:00 - 12:00  Γ Κομμωτ. - Γ Αισθητ. ΓΚΕΚΑ - ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΜΑΡΚΗΣ
12:00 - 13:00 Γ Νοσηλευτ. - Φυσικ.-Βρεφοκ ΓΚΕΚΑ - ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΜΑΡΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΤΡΙΤΗ

9:00 - 10:00  Γ Νοσηλευτ. - Φυσικ.-Βρεφοκ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ - ΥΓΙΕΙΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10:00 - 11:00 Γ Κομμωτ. - Γ Αισθητ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ - ΥΓΙΕΙΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11:00 - 12:00  Γ Νοσηλευτ. - Φυσικ.-Βρεφοκ ΓΚΕΚΑ - ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΜΑΡΚΗΣ
12:00 - 13:00 Γ Κομμωτ. - Γ Αισθητ. ΓΚΕΚΑ - ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΜΑΡΚΗΣ

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

10:00 - 11:00 Γ Νοσηλευτ. - Φυσικ.-Βρεφοκ ΡΟΥΜΠΟΥ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΜΑΡΚΗΣ
12:00 - 13:00 Γ Κομμωτ. - Γ Αισθητ. ΡΟΥΜΠΟΥ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΜΑΡΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

ΠΕΜΠΤΗ

10:00 - 11:00 Γ Νοσηλευτ. - Φυσικ.-Βρεφοκ ΠΑΠΠΑ - ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10:00 - 11:00 Γ Κομμωτ. - Γ Αισθητ. ΡΟΥΜΠΟΥ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΜΑΡΚΗΣ
12:00 - 13:00 Γ Νοσηλευτ. - Φυσικ.-Βρεφοκ ΡΟΥΜΠΟΥ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΜΑΡΚΗΣ
12:00 - 13:00 Γ Κομμωτ. - Γ Αισθητ. ΠΑΠΠΑ - ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10:00 -11:00 Γ Κομμωτ. - Γ Αισθητ. ΠΑΠΠΑ - ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12:00 - 13:00 Γ Νοσηλευτ. - Φυσικ.-Βρεφοκ ΠΑΠΠΑ - ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ψηφιακό Υλικό Μαθημάτων A τάξης

 

Στα πλαίσια της εξ αποστάσεως ασύγχρονης εκπαίδευσης επιλέξτε για κάθε μάθημα τον αντίστοιχο σύνδεσμο της ηλεκτρονικής τάξης (e-class) του καθηγητή ή του ψυχολόγου του σχολείου μας.

 

 

 

ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΤΑΞΗ

 

 

     Σιατής Ανδρέας

                                                             

 

Ηλεκτρονική ΤάξηΗ-ΤΑΞΗ

 

 

 

ΜΑΘΗΜΑΤΑ  A  ΤΑΞΗΣ

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΤΑΞΗ   

 

  ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ   

    (Μιχοπούλου Παναγιώτα)
     
     

 


Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

     (Μανιφάβα Σταυρούλα)
    
 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΙΣΤΟΡΙΑ

     (Παππά Αγγελική

      

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

   ΙΣΤΟΡΙΑ

     (Κεσίδου Κωνσταντίνα)

     

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

   ΑΛΓΕΒΡΑ 

      (Νικητοπούλου Μαρία)    

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

 

  ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

      (Νικητοπούλου Μαρία)

 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη Η-ΤΑΞΗ

  

  ΦΥΣΙΚΗ

       (Στεργιάκης Σπυρίδων)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

  ΧΗΜΕΙΑ

       (Στεργιάκης Σπυρίδων)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΒΙΟΛΟΓΙΑ

        (Καπελλάκη Άννα) 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΑΓΓΛΙΚΑ   

      (Ζέικου Αικατερίνη)

 


Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

  ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ 

      (Βετσοπούλου Ελένη)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη:  Η-ΤΑΞΗ

 

 

  ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ  

       (Φλωρόπουλος Αθανάσιος) 

 

Ηλεκτρονική Τάξη : Η-ΤΑΞΗ

 

 

  

  ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 

      (Καρπαθάκη Ειρήνη)

     

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη : Η-ΤΑΞΗ

 

  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 

      (Τζαβέλλα Παναγιώτα) 

      

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη : Η-ΤΑΞΗ 

 

  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 

      (Γεωργίου Ειρήνη)

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  

  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  

      (Πεφάνης Κωνσταντίνος)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

   ΑΓΩΓΗ ΥΓΕΙΑΣ

       (Κατσαούνης Χρήστος)

  

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

 

  

  ΣΕΠ    

       ()

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

 

  ΣΕΠ     

       ()

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

   ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ  Α1-01

       (Καρπαθάκη Ειρήνη)

 

 

 

  ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ  Α1-02

       (Καρπαθάκη Ειρήνη)

 

    

  ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ  Α2-01

        (Καρπαθάκη Ειρήνη)

 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

  

 

  ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ  A2-02

       (Πύργας Ευάγγελος)

 

  

  ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ  A3-01

       (Πύργας Ευάγγελος)

 

  

  ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ  A4-01

       (Πύργας Ευάγγελος)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

 

 

Ηλεκτρονική ΤάξηΗ-ΤΑΞΗ

 

 

 

 

  ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

       (Αντωνάκος Αντώνιος)

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

       ()

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΑΡΧΕΣ ΓΡΑΜΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟ-

  ΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ

        ()

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

 

  ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΣΥΝΘΕΣΗΣ

        ()

 

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

   

  ΖΩΝΗ 1

        (Ζέικου Αικατερίνη)

  

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΖΩΝΗ 2

        ()

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΖΩΝΗ 3

        ()

 

 Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΖΩΝΗ 4

        ()

 

 Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΖΩΝΗ 5

        (Καρπαθάκη Ειρήνη)

 

 Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

  ΖΩΝΗ 6

        ()

 

 Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ

 

   ΖΩΝΗ 7

         (Καρπαθάκη Ειρήνη)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

  

  ΖΩΝΗ 8

         (Πύργας Ευάγγελος)

 

 

Ηλεκτρονική Τάξη: Η-ΤΑΞΗ 

 

 

ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Γ ΤΑΞΗΣ

 

      ΑΣΚΗΣΗ 1

 

 

 

 

We have 27 guests and no members online